سرکتاب آنلاین ابجد کبیر

سرکتاب طالع ابجدی بر اساس محاسباتی که در چند صد سال پیش توسط اساتید و ستاره شناسان بوجود آمده. اساتید قدیمی اعتقاد داشتن که طالع ابجدی هر شخص را به طور کلی بیان میکند.

برای گرفتن سرکتاب به نکات زیر توجه کنید:

  1. نوع جنسیت,نام و نام مادری فردی که قرار است سرکتاب برایش باز شود را تعیین کنید.
  2. نام و نام مادر حتما باید با حروف فارسی و یا عربی نوشته شوند (حروف پ گ چ ژ حذف میشوند).
  3. پیشوند و پسوند اسامی باید حذف شود. مثلا سید حسن باید به صورت حسن نوشته شود.
  4. اسمای که دارای حروف والی هستند. حرف والی باید حذف شود. مثلا ابوالفضل باید ابولفضل نوشته شود.
  5. اسمای که دارای حمزه آخر هستند, حمزه آخر آنها باید نوشته شود. مثلا نسا باید به صورت نساء نوشته شود.
  6. اسامی که مانند موسی که «ی» آخر آنها «ا» خواننده می شود. بجای حرف ی از حرف ا استفاده کنید. مثلا موسی باید موسا نوشته شود.
  7. اسامی که آخر نام آنها ذکر شریفه الله هست و در شناسنامه به صورت اله نوشته شده حتما نام کامل را وارد کنید. مثلا عبداله باید عبدالله نوشته شود.
  8. پس از پرداخت هزینه سر کتاب به همراه مجموعه ای از دعاها برای شما نمایش داده میشود. مبلغی که بعضی از دعا نویسان بابت سرکتاب می گیرند چند برابر مبلغی است که در اینجا پرداخت میکنید. در ضمن مجموعه ای از دعاها به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت که اگر برای دریافت این دعاها به دعا نویسان مراجعه کنید چند صد هزار تومان باید پرداخت کنید.فریب افرادی که سرکتاب رایگان باز میکنند نخورید. چرا که غالبا افرادی که سرکتاب رایگان باز می کنند مواردی از خودشون به سرکتاب اضافه می کنند تا پولی از شما دریافت کنند. مثلا به دروغ میگن فلان دعا را نیاز دارید اگه این دعا را نگیرید اتفاقات بدی براتون می افته. و این طوری شما را ترغیب میکنند دعا را ازشون بخرید کنید. دعای که حتی شاید شما بهش نیازی هم نداشته باشید. در صورتی که ما دعاها را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهیم.
  9. برای ارتباط با ما میتوانید از طریق تلگرام با آیدی majalesaj اقدام نمایید
فیلم راهنمای پرداخت و نمایش سرکتاب
لطفا جنسیت را تعیین کنید
پر کردن فیلد نام اجباری است
پر کردن فیلد نام مادر اجباری است
فیلم راهنمای پرداخت و نمایش سرکتاب